Rivalo196 Yeni Adresi

2018-09-26 Posted in Rivalo Yeni Adresi

Rivalo196 Yeni Adresi sanal oyunlar ve farklı bahis karşılaşmaları söz konusu olduğunda, profesyonel hizmetler sunan Rivalo, son dönemde en çok kullanılan adreslerden bir tanesidir. 2015 yılında hizmet vermeye başlayan sitede, üyelik oluşturmak için 18 yaşından büyük olmak gerekir. Yine aynı şekilde bireyler, 8048/JAZ Curaçao lisansının kullanıldığı sayfada kazanç sağlayabilmek adına oyunlara katılım sağlamak zorundadırlar. rivalo196 girişNetent, Xpro Gaming ve Poker Klas gibi alt yapı firmaları ile çalışan sayfa içerisinde kullanıcılar, istedikleri zaman yatırım yapma hakkına sahiplerdir. Rivalo sitesini erişim adresinin Rivalo 196 giriş olarak yenilenmesinden sonra, üyelik işlemleri daha da pratik hale gelmiştir.

Rivalo196 Adres Adı Değişikliği

Sayfanın yalnızca site adı Rivalo196 giriş olarak değişmiş, genel oyun kuralları ve bonuslar aynı kalmıştır. Ülkemiz içerisinde geçerli olan BTK kuralları kapsamında, yasal olmadığı için hızlı bir şekilde site adı değişikliğine gidilmiştir. Eski adresin kapatılması ve yeni site adı hakkında tüm bilgiler, üyelere mesaj yolu ile aktarılmıştır. Kullanıcıların hesapları ve üyelik bilgileri de yeni sayfaya kaydedildiği için üyeler, mevcut bakiyeleri ile oyunlara katılım sağlama devam edebilirler.

Ödeme yöntemleri: Site adı değiştirilmiş olsa bile yukarıda belirtilen hizmetlerin dışında aynı zamanda ödeme yöntemleri de aynı kalmıştır. Bireyler, mevcut hesap bilgileri üzerinden istedikleri yöntem ise oyunlara para akışı sağlayabilirler.

Son Giriş Adresine Erişim İşlemleri Rivalo196

Site adının değiştirilmesinden sonra acemilik yaşayan, yeni sayfaya nasıl giriş yapacağı konusunda tereddüt eden bireylere canlı destek birimi 7/24 olarak yardımcıdır.

  • Kullanıcılar, mevcut bilgileri ile sisteme giriş yapabilme hakkına sahiplerdir.
  • Yeni üyelerin kayıt ol linkine tıklamaları ve tüm formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekir.
  • Sayfa adının Rivalo 196 giriş şeklinde değiştirilmesi ile birlikte üyelik işlemleri de daha pratik hale getirilmiştir.
  • Siteye giriş yapabilmek adına kullanıcıların arama motoruna “Rivalo yeni giriş adresi” yazmaları yeterlidir.